ATAŞEHİR ÇARŞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATAŞEHİR ÇARŞI

Çarşı uLan.!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tevez ManU'yu bıraktı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tevez ManU'yu bıraktı Empty
MesajKonu: Tevez ManU'yu bıraktı   Tevez ManU'yu bıraktı Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 10:53 am

Tevez ManU'yu bıraktı

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United'ın Arjantinli golcüsü Carlos Tevez, sezon sonunda kesinlikle takımından ayrılacağını belirtti.
Manchester United ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Arjantinli golcünün, sezon sonunda United'da kalmayacağını ifade etti. İngiltere'den ayrılmak istemediğini söyleyen Tevez, Premier Lig takımında futbol yaşantısına devam etmek istediğini sözlerine ekledi.
Kırmızı Şeytanlar'da kalmak için elinden geleni yaptığını ifade eden Tevez, "Gelecek sezon burada oynamayacağım. Manchester'da kalabilmek için elimden geleni yaptım. Ama sözleşme görüşmeleri bir türlü başlamadı. Sonuç olarak burada kalmayı hak etmediğimi düşünüyorum. Sanırım sezon sonunda veda etme zamanı geldi" dedi.
Taraftarın kendisine çok iyi davrandığını belirten Arjantinli yıldız, "Taraftarımızın bana olan yaklaşımı çok güzeldi ama kulübümün bana bir futbolcu olarak saygı göstermemesi ipleri kopardı. Ailemle İngiltere'de mutluyuz. Premier Lig bir futbolcunun oynayabileceği en iyi lig. Burada kalmak istiyorum" dedi.

10.05.2009
Kaynak : Sporx.com dış haberler
https://atasehircarsi.yetkin-forum.com

Tevez ManU'yu bıraktı
1 sayfadaki 1 sayfası